Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
П’ять сіл на Старосамбірщині вже другий тиждень без мобільного зв’язку
02 Липня, 14:20
logo-black

П’ять сіл на Старосамбірщині вже другий тиждень без мобільного зв’язку

 

Марія Оринчак

 

У селах Головецько, Дністрик, Грозьово, Бабина та Гвоздець десять днів тому зник мобільний зв’язок. Більшість мешканців сіл користуються Київстаром. У селі є ще вишка Водафону, розташована поруч з київстарівською. Інші оператори тут не працюють. Села досі залишаються без мобільного зв’язку. Люди кажуть, що відчувають себе повністю відірваними від цивілізації.

 

«У мене чотири доньки. Троє живуть у Львові. Перші дні взагалі не могли зрозуміти, де ми з чоловіком пропали. Намагались до родичів дзвонити, але що з того, як то практично ніде не ловить. Є у селі декілька точок, де можна трохи вийти на зв’язок. Але лише на декілька хвилин і то перебиває. Ходимо з тими телефонами, як печерні люди», – розповідає мешканка Головецька Ганна Бігун.

 

22-річна Катерина каже, що чоловік приїхав з Польщі, бо дуже хвилювався, що дружина не виходить на зв’язок.

 

«Ми зазвичай щовечора зідзвонюємось. Оплатила дорогий тарифний план, гроші вже зняли, а телефон далі мовчить. Вже не знаємо, куди звертатись», – каже Катерина.

 

Проблеми із зв’язком у селі раніше вже виникали, але щоб на такий довгий час – це вперше.

 

«У мене старші батьки. Живуть у селі самі. Переживаю за них, дзвоню зазвичай декілька разів на день. А тут така ситуація. Добре, що є родичі за межами села, до яких вдалось додзвонитись і з’ясувати ситуацію, бо вже не знав, що думати», – каже Дмитро Антошик. Він мешкає у Харкові.

 

Голова Головецької сільської ради радить усім звертатись на урядову гарячу лінію, на лінії операторів мобільного зв’язку. Вважає, що більше буде звернень, то швидше на проблему відреагують.

 

«Я телефонував на гарячу лінію, зверталися в усі можливі інстанції з керівництвом району. Проблема в тому, що згоріла трансформаторна підстанція, яка обслуговує і користувачів Київстару, і Водафону. Ніби обіцяють проводити якісь роботи, але ситуація не змінюється. Працівники Водафону приїздять, щось роблять, а Київстару лише поки обіцянками годують», – розповідає LMN Михайло Катрич.

 

Оператор Київстару Роксолана запевнила нас, що всі технічні несправності на території Львівської області усунено. Однак телефони мешканців села поки так і залишаються поза зоною досяжності.

Схожі новини