Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
П’ятьох грабіжників львів’янин прогнав саперною лопатою
24 Січня, 11:15

П’ятьох грабіжників львів’янин прогнав саперною лопатою

22 січня у квартиру житлового будинку у Львові намагалися вдертися невідомі чоловіки. Господар Віктор дав відсіч п’ятьом грабіжникам, розповідає IA ZIK.

Раніше чоловік помітив, що за його помешканням спостерігають. Місяць тому побачив на стіні дві позначки.

«Був хрестик і сердечко. Грабіжники так собі позначили квартиру, що господар довго у відпустці. Я це все закреслив, – розповів Віктор. – А тут повернувся додому і побачив, що двері до квартири відчинені. Чохол був не в тому місці, рушник не в тому місці. Мешкаю з двома доньками. Вони постійно закривають двері. Ще й перевіряють: двері закриті, чи відкриті».

Віктор попередив доньок, що до квартири можуть увірватись. Сам підготував саперну лопату. Грабіжники самотужки відчинили замок.

«Почув, що щось шурупає в дверях. Зайшов у коридор, взяв саперну лопату. Грабіжник тільки відкрив двері і зайшов, потім ще один, і тоді я почав їх гамселити. Одного десь в шию влупив, іншого в ногу. Вони повтікали. Тут було троє осіб і двоє надворі. Загалом п’ятеро», – додав Віктор.

Чоловік намагався їх наздогнати.

«Ми почули в під’їзді страшний стукіт. Бігло дуже багато, як стадо коней. В наші двері сильно вдарилися, аж вони відчинилися. Коли я підійшла до вікна, то побачила, що троє молодих хлопців вибігало, десь років до 20. Сусід босий, без тапочок, за ними біг», – розповіла сусідка Ірина. – Вони зайшли зі своїм ключем від домофона».

Поліція шукає грабіжників. Сусіда Віктора встановлюють камери відеоспостереження.

Фото: ілюстративне

Схожі новини