Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
При паховому болю допоможе ударно-хвильова терапія
29 Липня, 13:04

При паховому болю допоможе ударно-хвильова терапія

Паховий біль у чоловіків може виникати з різних причин. Для того, щоб діагностувати захворювання та встановити точний діагноз, а потім розпочати ефективне лікування, достатньо звернутися до лікарів-урологів львівського медичного центру «Уросвіт». Тут для лікування урологічних захворювань застосовують метод ударно-хвильової терапії, який є ефективним в боротьбі з різноманітними порушеннями чоловічої статевої системи.

"УХТ

Курс ударно-хвильової терапії при паховому болю можна пройти у Львові в медичному центрі «Уросвіт» під наглядом висококваліфікованих спеціалістів. Ударні хвилі, які випромінює апарат, м’яко впливаючи, відновлюють функції передміхурової залози, стимулюють утворення нових капілярів, усувають застій крові, відновлюють кровообіг органів малого тазу, зменшують запалення та больові відчуття.

У медичному центрі «Уросвіт» процедури УХТ проводяться на високотехнологічному обладнанні, зокрема, на апараті DUOLITH SD1 провідного виробництва STORZ MEDICAL. Лікування надається комфортне та ефективне, а записатися на нього можна за допомогою онлайн-форми або актуальними телефонами, що доступні на сайті.

Популярность УВТ процедур.

Останнім часом ударно-хвильова терапія дуже загальновизнана і лікарями, і пацієнтами. Це сталося внаслідок відновлювального ефекту, який досягається в найкоротший термін після процедур. Вже з перших кількох сеансів пацієнти «Уросвіту» відмічають позитивний результат від застосування апарату УХТ.

Цей вид терапії активно застосовуються при лікуванні урологічних захворювань. Після процедур зменшується запалення, прискорюється регенерація тканин, знімається больовий синдром у паху. На клітини впливають випромінювані апаратом звукові коливання, внаслідок чого:

 • активізується клітинна мембрана, посилюється кровопостачання до клітин, усуваються застійні явища, відбувається прилив поживних речовин;

 • стимулюється метаболізм та генезис, стабілізується ріст нових здорових тканин;

 • виробляється секреція речовин, яка знижують біль.

Противопоказания к применению метода УВТ.

І хоча у медичному центрі «Уросвіт» метод УХТ є широко поширеним для усунення пахового болю завдяки своїй високій клінічній ефективності, має багато переваг, все ж таки не до всіх його можна застосовувати. Наприклад, ударно-хвильові процедури протипоказані пацієнтам, які мають захворюванні крові, тромбози, пухлини в паховій області, гострозапальні інфекції.

Додаткові переваги ударно-хвильової терапії:

 • неінвазивний метод (не проникає у тіло прямим способом);
 • не завдає дискомфорту;
 • надає гарний результат з першого сеансу;
 • не забирає багато часу на процедури (середня тривалість однієї до 20-и хвилин);
 • відновлює мікроциркуляцію крові й поживних речовин у тканинах;
 • сприяє виробленню гормонів, відповідальних за розширення судин;
 • швидко повертає потенцію, що відбувається внаслідок відновлення кровопостачання.

 

Крім того, цим методом УХТ відновлюють чоловіче здоров’я у пацієнтів будь-якого віку. Лікарі-урологи «Уросвіту» назначають терапію ударними хвилями тільки після повного обстеження, визначаючи тривалість та кількість сеансів залежно від стану тяжкості захворювання та з урахуванням основного й, якщо є, супутнього діагнозів, особливостей організму.

Кому поможет УВТ.

Лікування низькочастотними ударними хвилями призначають пацієнтами, котрі мають хворобу Пейроні (викривлення чоловічого статевого органу), еректильну дисфункцію, посттравматичну деформацію члена. Ці захворювання переважно виникають у чоловіків середнього віку та супроводжуються болісними відчуттями в паху, зниженням потенції внаслідок погіршення кровопостачання в органах малого тазу, появою фіброзних утворень.

Метод УХТ є абсолютно самостійним способом лікування багатьох урологічних захворювань, які завдають дискомфорту чоловікам, погіршуючи стан їхнього здоров’я. Його також застосовують як додаткову терапію, яка є однією зі складових комплексного лікування. У будь-якому випадку досягається максимально позитивний результат.

Звичайно, для визначення причин захворювання, встановлення діагнозу, необхідно пройти діагностичне обстеження. У медичному центрі «Уросвіт» доступні такі дослідження, як УЗД простати та органів малого тазу, урографія (рентген) органів сечовивідної системи. Це дозволить лікарям встановити вірний діагноз, визначитися з ефективним лікуванням, обрати оптимальну кількість процедур на апараті УХТ для успішного подолання болю в паху.

Адреса: м.Львів, вул.Огієнка,3 (на території Залізничної лікарні).

Тел. для запису: +38(032)226 30 80; +38 096 700 30 80.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

 • 0
 • 276
Схожі новини