Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Палили очерет: у Новому Роздолі ледве вдалось загасити стихійне сміттєзвалище
14 Квітня, 14:21
logo-black

Палили очерет: у Новому Роздолі ледве вдалось загасити стихійне сміттєзвалище

З учорашнього вечора та до полудня сьогоднішнього дня у Новому Роздолі рятувальники гасили пожежу на місцевому сміттєзвалищі. Невідомі палили сухий очерет, звідти вогонь перекинувся на несанкціонований полігон з відходами.

«Роботу ускладнював поривчастий вітер, який сприяв розповсюдженню вогню. Сьогодні о 12-тій пожежу вдалось локалізувати, а вже через годину повністю ліквідувати», – говорить начальник Новороздільського міського сектору ДСНС Дмитро Кириченко.

Про пожежу на території колишнього заводу “Сірка”, що за 3 км від міста, рятувальникам повідомили місцеві. Вітер розносив дим до житлового масиву, дихати у місті було важко. Горіло загалом більше ніж на 1000 кв.м.

На місці працювало понад 10 рятувальників.

«На це несанкціоноване сміттєзвалище звозять побутові відходи із Нового Роздолу і з ближніх сіл. Поруч є невелика заболочена територія. Там росте очерет. У когось й виникло бажання його підпалити. Суха тростина швидко спалахнула, далі вогонь перекинувся на сміття. Дим від продуктів горіння побутових відходів дуже небезпечний. Прикро, бо скільки говориться про шкоду від таких підпалів, вже навіть штрафи підняли. Проте людей нічого не зупиняє. Бажання подивитися, як щось горить, – перемагає», – додають рятувальники.

Схожі новини