Папа Франциск планує відвідати москву, а потім – Україну | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Папа Франциск планує відвідати москву, а потім – Україну
04 Липня, 12:33

Папа Франциск планує відвідати москву, а потім – Україну

Папа Римський Франциск висловив сподівання, що може відвідати Україну на початку серпня, після його візиту до Канади. Але перед поїздкою в Київ Папа має намір заїхати до москви. Про це він розповів у інтерв’ю агентству Reuters, пише Українська правда.

“Я хотів би поїхати (в Україну), і я хотів спочатку поїхати до москви. Ми обмінялися повідомленнями про це, тому що я думав, що якби тільки російський президент дав мені маленьке вікно, щоб послужити справі миру… І тепер можливо, після того, як я повернуся з Канади, можливо, мені вдасться поїхати до України”, – сказав він.

Візит Папи Франциска до Канади запланований на 24-30 липня.

Говорячи про ситуацію в Україні, Франциск зазначив, що між державним секретарем Ватикану кардиналом П’єтро Пароліном і міністром закордонних справ росії сергієм лавровим були контакти щодо можливої ​​поїздки Папи до москви. Агентство наголошує, що жоден Папа ніколи не відвідував москву, і Франциск неодноразово засуджував вторгнення росії в Україну.

“Передусім потрібно поїхати до росії, щоб спробувати чимось допомогти, але я хотів би побувати в обох столицях”, – додав Папа Римський.

Раніше, нагадаємо, Папа Римський заявляв, що хоче зустрітися з Путіним, а до Києва їхати не планує.

Відео