Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Папа Римський та Патріарх Варфоломій помолились за Україну
13 Лютого, 15:52
logo-black

Папа Римський та Патріарх Варфоломій помолились за Україну

Папа Франциск у неділю провів мовчазну молитву за мир в Україні на площі Святого Петра. Папа звернувся до тисяч людей на площі, які зібралися для його щотижневого звернення і благословення, пишуть Reuters.

«Новини з України дуже тривожні. У кожному зусиллі, спрямованому на пошук миру, я покладаю надію на заступництво Діви Марії та совість відповідальних політиків. Давайте помолимося в тиші», – звернувся Папа до вірян.

Закликають до триденної молитви та посту і єпископи України в США, повідомили у департаменті інформації УГКЦ. Єпископи закликають кожного священника, парафію і монашу спільноту, кожну родину та кожну людину у свій спосіб приєднатися до молитовного чування, починаючи від сьогодні.

«Нехай наші храми будуть відчиненими, нехай молитва спільноти чергується з особистими молитвами. Проводьте та беріть участь у богослужіннях, моліться Ісусову молитву, на вервиці, молитовно читайте Святе Письмо. Постіться, щоб зосередитися на надії, яку може дати лише Бог», – закликають архиєреї.

Також сьогодні відбулася літургія та молитва за мир в Україні У храмі Святого Георгія у Вселенському Патріархаті за благословіння та особистої участі Патріарха Варфоломія. Вселенський Патріарх закликав до мирного вирішення ситуації, деескалації, дотримання норм міжнародного права та молитви за мир.

«Ми закликаємо всі залучені сторони до продовження діалогу та поваги норм міжнародного права, аби покласти кінець конфлікту та дати можливість всім українцям жити в злагоді. Застосування зброї не є рішенням. Навпаки, воно може лише принести війну і насильство, горе і смерть», – йдеться у зверненні Вселенського Патріарха.

  • 0
  • 156
Схожі новини