Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Папілярний рак сечового міхура тривалий період може бути безсимптомним
06 Липня, 12:49

Папілярний рак сечового міхура тривалий період може бути безсимптомним

Папілярний рак сечового міхура – найпоширеніша форма , яка походить із епітелію (уротелію) стінки сечового міхура, подібний до папіломи. Зустрічається в 90-95% випадків. Зовнішнім фактором ризику є тісний зв’язок з виробничими шкідливостями та канцерогенами, тютюнопаління, застій сечі, генетична схильність. Тому вживання значної кількості рідини призводить до зниження концентрації канцерогенів у сечі і є профілактикою виникнення раку сечового міхура, зазначають у львівській клініці Уросвіт.

До передракових захворювань відносять: інтерстиціальний, кістозний, залозистий, паразитарні цистити; виразки сечового міхура; лейкоплакія.

Клінічно тривалий період може бути безсимптомний і нічим себе не проявляти. Тільки коли досягає великих розмірів, з’являються перші ознаки. Тому перші симптоми не є ранніми: гематурія (кров у сечі); дизурія (часте та болюче сечовипускання); біль в надлобковій ділянці.

Діагностика: загальний аналіз сечі, УЗД,  цистоскопія, КТ, МРТ.

 

«У нас був такий клінічний випадок: 60-річна пацієнтка звернулась на УЗД нирок та сечового міхура зі скаргами на часте та болюче сечовипускання. При обстеженні у неї виявили папілярну пухлину сечового міхура розміром 27×18 мм, – розповідають у клініці Уросвіт. – Дуже важливо при появі скарг одразу звертатися до лікаря і не займатись самолікуванням! І обов’язково раз на рік – профілактичний огляд! Те, що нічого не турбує на даний момент, не дає гарантії, що немає хвороби».

Обстеження у клініці Уросвіт проводиться з дотриманням усіх правил карантину.

 Адреса: м.Львів, вул.Огієнка,3 (на території Залізничної лікарні).

Тел. для запису: +38(032)226 30 80; +38 096 700 30 80.

www.urosvit.com

Схожі новини