Папу Римського госпіталізували для операції | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Папу Римського госпіталізували для операції
07 Червня, 14:58

Папу Римського госпіталізували для операції

Ватикан повідомив, що папу Римського Франциска госпіталізували для хірургічного втручання – необхідність втручання продиктована защемленням післяопераційної грижі.

«Пресслужба Святого Престолу повідомила про те, що по завершенні загальної аудієнції Святіший отець від’їхав до університетської лікарні ім. Аґостіно Джемеллі, де йому проведуть лапаротомію та пластичну операцію на черевній стінці з протезами під загальним наркозом», – передає сайт VaticanNews.

У комюніке зазначається, що необхідність операції, підтверджена медиками, викликана «защемленою післяопераційною грижею, яка викликає повторні, болючі субоклюзійні прояви, що погіршуються».

«Перебування в медичному закладі триватиме кілька днів, щоб забезпечити нормальний післяопераційний перебіг та повне функціональне відновлення», – йдеться в повідомленні.

4 липня 2021 року в цій же лікарні папі Францискові зробили операцію на товстому кишківнику. Наприкінці травня 86-річний понтифік вже був шпиталізований після того, як поскаржився на труднощі з диханням.

Відео