Парафехтувальник з Львівщини виборов золоту медаль на етапі Кубка світу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Парафехтувальник з Львівщини виборов золоту медаль на етапі Кубка світу
03 Вересня, 15:34

Золоту нагороду на етапі Кубка світу виборов наш парафехтувальник Андрій Демчук. Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту ЛОВА.

У фехтуванні на кріслах колісних 36-річний Андрій Демчук став найкращим у чоловічій шаблі у категорії А.
Змагання тривають у Південній Кореї. За нагороди тут борються спортсмени з 34 країн.
Андрій — чемпіон літніх Паралімпійських ігор, заслужений майстер спорту України, багаторазовий призер міжнародних змагань.
Тренується  спортсмен  в обласному центрі спорту людей з інвалідністю «Інваспорт».

Андрій Демчук має дві вищі освіти — закінчив Національний університет «Львівська політехніка» та Львівський державний університет фізичної культури. Викладає в Національному університеті «Львівська політехніка» комп’ютерні технології. У 2015 році здобув ступінь кандидата технічних наук.

Також займається волонтерською діяльністю та відвідує у львівському госпіталі воїнів.