Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Паралімпіада-2022: Україна виборола вже 19 медалей
09 Березня, 11:13

Паралімпіада-2022: Україна виборола вже 19 медалей

В 5 день Паралімпіади-2022 українські спортсмени виграли дві медалі. Загалом Україна розділяє з Китаєм третє місце в медальному заліку, отримавши 19 нагород. Про це повідомило Суспільне.

Упродовж п’ятого дня змагань українські параатлети змагалися в лижних перегонах, де визначали найкращих у спринтерській дистанції (1.5 км).

Спершу змагання проходили у форматі кваліфікації, далі – півфінали, а потім – фінали. Загалом розігрували медалі в шести різних класах. Українці дійшли до фіналів у більшості змагань із лижних перегонів, однак здобути медалі вдалося тільки двом.

Першу нагороду здобув Григорій Вовчинський (спортсмен з ураженням опорно-рухового апарату, клас стоячи). Спортсмен здобув “бронзу” в інтенсивному фіналі, програвши менше двох секунд переможцеві. Вовчинський розпочав фінал позаду, але на другій частині дистанції пішов в атаку, вибрався на третє місце, боровся за друге і зрештою здобув “бронзу”. 

Для Вовчинського – це третя медаль Пекіна-2022, він уже зібрав повний комплект нагород.

Другу медаль здобула Оксана Шишкова. Спортсменка виборола “срібло” у класі параатлетів з порушеннями зору. Оксана випередила у фіналі двох німкень, але пропустила вперед спортсменку з Австрії. 

Для Шишкової – це четверта медаль Паралімпіади-2022, у її активі два “золота” та два “срібла”.

Загалом в активі України 19 медалей після п’яти змагальних днів, зокрема: 6 золотих, 8 срібних та 5 бронзових. Із таким результатом українці ідуть на третьому місці в медальному заліку.

Схожі новини