Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Парк, що переносить у минуле: на Пустомитівщині створять унікальне місце відпочинку
04 Липня, 17:12

Парк, що переносить у минуле: на Пустомитівщині створять унікальне місце відпочинку

Перший в Україні історико-культурний парк на території пам’ятки археології створять на Пустомитівщині у селі Звенигород, що за 25 км від Львова. Площа парку становитиме понад 30 гектарів. Із держбюджету на нього виділили 12 мільйонів гривень, – пише Дивись інфо.

«Кошти для реалізації цього проекту виділені з державного бюджету, йдеться про гроші, які надійшли у скарбницю від Європейського Союзу. Працювати над цим проектом департамент розпочав у четвертому кварталі 2018 року. Ми уклали угоду з підприємством «Белзький мур» і дали завдання на виготовлення проектно-кошторисної документації. Основне – буде створено проект для відновлення русла річки Білка. Передбачає проект також реставрацію скульптурних композицій, які на сьогоднішній день знаходяться у Звенигороді, а також благоустрій території пам’ятки археології, інфраструктуру і відновлення всіх доріжок та туристичних шляхів», – розповіла начальниця відділу охорони історичних пам’яток Департаменту архітектури і розвитку містобудування Львівської ОДА Ганна Харун.

vizualizatsiya2_1-696x392

У ЛОДА сподіваються, що проект буде реалізований до 2020 року і стане якісним туристичним продуктом, який приваблюватиме туристів.

Схожі новини