Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Парком Знесіння курсуватимуть історико-екологічні патрулі
15 Вересня, 13:42
logo-black

Парком Знесіння курсуватимуть історико-екологічні патрулі

Марія Оринчак

Наступними вихідними, 21-22 вересня, на території Регіонального ландшафтного парку «Знесіння» проходитиме освітній захід – «Історико-екологічний патруль». Відпочинковими зонами та туристичними маршрутами курсуватимуть воїни ЗУНР, козаки, лицарі Королівства Руського, воїни Київської Русі.

“Наш парк складається з двох зон: історичної та рекреаційної. На його території розміщено 7 пам’яток археології. Тут переплились 4 епохи, адже ці території застали і Київську Русь, і Королівство Руське, і козацтво, і воїнів ЗУНР. Тому кустуватимуть саме 4 такі партулі, до складу яких входитиме 3 реконстуркторів, спікер-еколог та фотооператор. Вони пояснюватимуть відвідувачам, на якій території ті знаходяться та проводитимуть бліц-лекції на екологічну тематику”, –  розповідає LMN Володимир Лазор, організатор заходу, заступник директора РЛП «Знесіння» та керівник громадської ініціативи «Коло Честі». 

У суботу також заплановано проведення благодійної акції на території Домівки врятованих тварин, а в неділю – святковий куліш. 

“Ідея організувати такий захід виникла ще давніше, але взялись за нього десь місяць тому. Річ у тому, що вчити людей екологічній культурі примусово не вийде, тому й хочеться зробити щось таке, щоб відвідувачам справді було цікаво”, – каже Володимир.

Екологічні патрулі курсуватимить з 12.00 до 16.00. 

Партнерами заходу є Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму імені  В. Чорновола Національного університету «Львівська політехніка», ГО «Товариство пошуку жертв війни “Пам’ять”», ГО «Екологічний клуб ПОЛе», Історичний клуб «Орден Паладинів», ГО «Аркан» та ЛОГО «Кіш Галичина».

Схожі новини