Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Парламент таки зміг в складний час пандемії піти назустріч людям» – нардеп Павло Бакунець
01 Грудня, 18:45

«Парламент таки зміг в складний час пандемії піти назустріч людям» – нардеп Павло Бакунець

Сьогоднішнє рішення Парламенту про відтермінування обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для ФОПів 2-4 груп – компромісний варіант і хоч він не ідеальний, проте це своєрідний крок на зустріч десяткам тисяч підприємців, які вже не один місяць вимагали не заганяти їх у глухий кут, – вважає народний депутат від Жовківщини та Яворівщини Павло Бакунець.

«Це компромісний законопроект, який підтримали всі фракції та групи парламенту. Він не ідеальний, але я дуже радий, що крик гарячих сердець і холодні  від морозу уста протестувальників змогли переконати депутатів проголосувати за таке рішення», – прокоментував народний депутат від Жовківщини та Яворівщини Павло Бакунець.

За словами нардепа, далі відкладати рішення не було куди. Підприємці давно вимагали в Парламенту піти їм на зустріч, тим більше час був критичний – за чинним законодавством РРО мали бути встановлені уже з 1 січня 2021 року.

 

Важливо, що відтермінування не стосується ФОПів, які працюють в фармацевтичній та ювелірній галузях, а також торгують електротоварами.

 

Законопроект 4439-д прив’язав максимальні доходів для першої-третьої груп платників єдиного податку до мінімальної зарплати. Тепер розрахунок виглядатиме так:

 

І група – 167 мінімальних зарплат

ІІ група – 834 мінімальні зарплати

ІІІ група – 1167 мінімальних зарплат

«Також ми скасували драконівські штрафи, що й вимагали місяцями від Парламенту малі підприємці. Штрафи за невідповідність готівки в касі сумі, яка зазначена в звіті РРО. Тож протягом наступного року розміри штрафів будуть меншими. Парламент таки зміг в складний час пандемії піти назустріч людям, які торгують на ринках та в магазинах. Вітаю підприємців з перемогою!», – додав Бакунець.

 

  • 0
  • 287
Схожі новини