Парламент відмовився розглядати ще два законопроекти Зеленського: як голосували «львівські» нардепи? | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Парламент відмовився розглядати ще два законопроекти Зеленського: як голосували «львівські» нардепи?
04 Червня, 21:06
logo-black

Парламент відмовився розглядати ще два законопроекти Зеленського: як голосували «львівські» нардепи?

Народні депутати не внесли до порядку денного сесії законопроекти про імпічмент та про забезпечення виборчих прав військовослужбовців, ініційованих президентом Володимиром Зеленським.

LMN проаналізувала, як голосували народні обранці, що є представниками Львівщини.

 

За проект закону про особливу процедуру усунення президента України з поста (імпічмент) (№10340) проголосувало лише 110 депутатів.

 

«Проти» не голосував жоден з депутатів від Львівщини.

 «За» голосували Богдан та Ярослав Дубневичі (БПП), Михайло Хміль, Ігор Васюник та Михайло Бондар (Народний фронт), Володимир Парасюк, Дмитро Добродомов (позафракційні), 12 депутатів з Самопомочі.

 «Утримався» Андрій Лопушанський (БПП).

«Не голосували» Андрій Антонищак, Оксана Юринець, Андрій Кіт  (БПП), Олег Мусій, Богдан Матківський, Тарас Батенко (позафракційні), Ірина Подоляк (Самопоміч).

Відсутні на засіданні були Юрій Шухевич (Радикальна партія), Оксана Сироїд, Олег Березюк (Самопоміч).

 

Також не вистачило голосів за законопроект  про внесення змін до закону про вибори народних депутатів України щодо забезпечення виборчих прав військовослужбовців (№10356). «За» було лише 109 депутатів.

 

«Проти» не голосував жоден з депутатів від Львівщини. Також ніхто не натиснув кнопку «утримався».

 «За» голосували Богдан та Ярослав Дубневичі, Оксана Юринець, Андрій Лопушанський (БПП), Михайло Хміль, Ігор Васюник та Михайло Бондар (Народний фронт), Володимир Парасюк, Дмитро Добродомов (позафракційні), а також 13 депутатів з Самопомочі.

«Не голосували» Андрій Антонищак, Андрій Кіт (БПП), Олег Мусій, Богдан Матківський, Тарас Батенко (позафракційні), Ірина Подоляк (Самопоміч).

Відсутні на засіданні були Юрій Шухевич (Радикальна партія), Оксана Сироїд, Олег Березюк (Самопоміч).

 

Фото: УНІАН

Відео