Парламентську комісію з питань ветеранів очолила Яна Зінкевич | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Парламентську комісію з питань ветеранів очолила Яна Зінкевич
27 Серпня, 14:26

Парламентську комісію з питань ветеранів очолила Яна Зінкевич

Тимчасову спеціальну комісію з питань ветеранів очолить народна депутатка від «Європейської солідарності», волонтерка Яна Зінкевич. Вона є засновницею і командиркою медичного батальйону «Госпітальєри», начальницею Медичного управління і реабілітації бійців Української Добровольчої армії.

Про таке попереднє рішення підготовчої підгрупи Верховної Ради повідомив обраний народним депутатом від «ЄС» Артур Герасимов. Він розповів також, що представникам фракцій не вдалося домовитися щодо кількісного складу членів комітетів та їх очільників. Однак партіям, які будуть в опозиції до парламентської більшості, дозволили направляти у комітети по 2 своїх представники.

Водночас лідер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков повідомив журналістам, що опозиційним силам запропонували очолити 4 комітети. Прізвища кандидатів називати відмовився. Зазначивши, що поки що немає консолідованого рішення.

Разумков також підтвердив, що остаточного висновку щодо кількості парламентських комітетів – немає. Можливо, рішення з’явиться невдовзі.

 

Відео