Партія відкликає депутатів з облради | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Партія відкликає депутатів з облради
17 Січня, 16:19
logo-black

Партія відкликає депутатів з облради

Цієї суботи, 22 січня, Львівська обласна організація Української Галицької Партії проведе Конференцію, результатом якої має стати рішення про відкликання п’ятьох своїх обранців у Львівській обласній раді, повідомляють на facebook-сторінці організації.

Йдеться про Тараса Чолія, Віталія Андрейка, Марію Кульчицьку-Волчко, Івана Щурка та Юрія Фольварочного. Нагадаємо, ці депутати, як члени фракції УГП, підтримали ухвалення Меморандуму про співпрацю політичних партій у Львівській обласній раді в грудні 2020 року.

«Це відбулося всупереч рішенню політради Української Галицької Партії про неучасть у жодних коаліційних об’єднаннях Львівської обласної ради, і стало підставою про виключення їх з партії. Також ці депутати взяли участь у схемі тіньового голосування за голову облради. З цих причин, а також на підставі проведеної оцінки річної діяльності цих осіб як депутатів Львівської обласної ради ми скликаємо Конференцію, щоб ухвалити рішення про їх відкликання», – пояснює Ростислав Коваль, голова Політради УГП.

Тим часом самі депутати вважають такі звинувачення партійних колег безпідставними.

«Ми продовжуємо працювати у штатному режимі. Згідно закону, депутат може бути відкликаний, якщо він щось порушив, але, мені видається, ми не порушили нічого. У нас немає жодної комунікації з партією, але звіти до УГП ми подали, як це передбачено», – наголошує Марія Кульчицька-Волчко.

Згідно процедури, якщо рішення ЛОО УГП буде ухвалено, його має підтримати Політрада партії, а вже її рішення буде передане до Територіально-виборчої комісії, яка має повідомити про нього Львівську обласну раду. Місця відкликаних депутатів мають посісти їх колеги по партійному списку.

Відео