Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Партія «Воля» вийшла з-під партнерства із Саакашвіллі
24 Грудня, 16:13

Партія «Воля» вийшла з-під партнерства із Саакашвіллі

Сьогодні 19 обласних команд партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі» прийняли рішення про вихід з партії. Політична команда Юрія Дерев’янка надалі самостійно продовжуватиме свою діяльність.

Рішення про це було прийняли під час Форуму команди Дерев’янка у Києві.

Як пояснили у політичній силі, ключовою причиною виходу з-під партнерства з Михайлом Саакашвілі стала розбіжність у пріоритетах.

Львівський громадський діяч Василь Курій був біля витоків створення політичної організації «Воля», в 2015-2017 роках координатор Львівської області.

“Політичний проект «Воля» утворювався з майданівців, волонтерів та небайдужих до долі крани людей –активістів. На Львівщині осередки були створені майже у всіх районах та у всіх містах обласного значення. В 2015 році ми вперше прийняли участь у місцевих виборах. Тоді отримали велику підтримку на Львівщині, здобули 64 депутатські мандати, два мерські крісла в Турці та Самборі. Фракції в міських та районних радах. Партія «Воля» завжди була відкрита до людей та захищала їхні інтереси. Ми шукали спільні по духу сили, тому в квітні 2017 року об’єдналися із проектом Саакашвіллі «Рух нових сил». Після сумнозвісних подій на Краківці в вересні 2017 року, ми вирішили припинити свою участь в політичному проекті та повернулися до громадського середовища. В жовтні 2017 року створили громадську організацію «Люди Країни», яка представлена відокремленими підрозділами в усіх районах Львівщини”, – каже Курій.

img_20181224_160424_808
Схожі новини