Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Партії поділили парламентські комітети у Раді – ЗМІ
26 Серпня, 21:42

Партії поділили парламентські комітети у Раді – ЗМІ

Співрозмовники “Української правди” у партії “Слуга народу” та партії “Європейська солідарність” Артура Герасимов повідомляють про домовленості щодо розподілу парламентських комітетів у Верховній Раді.

«Парламентський комітет зі свободи слова очолить представник “Опозиційної платформи – За життя”, з питань молоді та спорту – “Батьківщини”, з питань євроінтеграції – “Європейської солідарності”. Комісію з питань ветеранів також очолить представник “ЄС”. Крісло віце-спікера вирішили віддати позафракційним депутатам», – повідомляє джерело.

 

«”Слуга народу” отримав 68 посад голів, перших заступників і так далі. “Голос” – 13. “Батьківщина” і ОПЗЖ – по 11, позафракційним віддали 9 посад і керівництво комітетом з прав людини. А ЄС отримала всього три місця: голову комітету і двох заступників. Ці хлопці люблять математику, але щось не сходиться…ЄС очолить комітет з євроінтеграції. Це буде Іванна Климпуш-Цинцадзе. І комісію у справах ветеранів очолить Яна Зінкевич. Але ця комісія не може бути створена на весь строк каденцію Ради, а її доведеться кожного року подовжувати», – повідомив Герасимов.

 

Фото: Цинічний Львів

Схожі новини