Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Пасажири львівських трамваїв зможуть самостійно відчиняти двері у вагонах
14 Лютого, 10:48

Пасажири львівських трамваїв зможуть самостійно відчиняти двері у вагонах

З 14 лютого у львівських трамваях тестуватимуть режим персоналізованого відкривання-закривання дверей. Мотивація такого експерименту в тому, щоб забезпечити економію витрат на опалення салонів та комфортно перевозити пасажирів у холодний період. Такі заходи у Львові намагалися запроваджувати і раніше.

За інформацією пресслужби ЛКП «Львівелектротранс», доступ на відкривання дверей у трамваях, де це передбачено, водії електротранспорту надаватимуть пасажирам постійно, окрім годин пік в будні дні (з 7:00 по 10:00 та з 16:00 по 20:00), а також ситуативно, зважаючи на наявність пасажирів на зупинках.

Тестування триватиме до 31 березня цього року.

“Як це працює? Наприклад, на зупинці водій тисне “Дати дозвіл” для відкриття дверей, і пасажиру трамваїв №1, №2 чи №8 потрібно буде доторкнутися долонею до кнопки ззовні або зсередини транспортного засобу, тоді двері відчиняться. Щодо трамваїв №3 і №6, то водій теж на зупинці даватиме дозвіл, і ззовні можна буде натиснути долонею на кнопку, а зсередини на поручнях – “Стоп”, – пояснюють в “Львівелектротрансі”.

Нагадаємо, що опалення у салонах трамваїв та тролейбусів вмикає водій за зниження температури до -2 градусів і нижче.

Схожі новини