Пасажири скаржаться на тісняву в електричках | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Пасажири скаржаться на тісняву в електричках
10 Січня, 15:46
logo-black

Пасажири скаржаться на тісняву в електричках

Роман Матвіюк

Жителі Буського, Золочівського, Пустомитівського районів обурені якістю сервісу, який надає “Укрзалізниця”. Кажуть, електричка “Тернопіль-Львів” їздить вщент переповнена, бо має тільки 4 вагони.

9 січня зранку на платформі залізничного вокзалу станції Красне ніде яблуку впасти. Під’їжджає потяг. Люди штовхають одне одного, щоб зайняти місце у вагоні. Жінка літнього віку спіткнулася, ледь не впала під колеса поїзда.

У вагоні сидячі місця зайняті. Люди стають у проходах між лавками та тамбурах.

 

 

“Раніше щодня давали шість або й вісім вагонів, а вже півроку як їздять чотири, навіть на різдвяні свята, – розказує Ольга Ковальчук. – Моя знайома бачила, як одного разу машиніст заводив пасажирів через свою кабіну. Люди стоять у вагоні скорчені, дихаючи один одному в потилицю. Післявчора одній жінці стало погано, вона зомліла і довго не приходила до тями. Люди не могли їй помогти, бо тяжко було поворухнутися – так щільно були притиснуті один до одного. Прибіг помічник машиніста, та навіть аптечки з собою не мав”.

 

Люди кажуть, найбільше переповнені електрички по п’ятницях, коли студенти зі Львова повертаються додому. Тоді на станції Підзамче неможливо навіть зайти у тамбур, пасажири топчуться на східцях. Посадка триває до 15 хвилин.

 

«Щодня їжджу з Куткора (Буський район – LMN) до Львова на роботу. Раніше платила 13 гривень, зараз – 18. Проїзд дорожчає, а умови перевезення не покращуються, – скаржиться Тетяна Волошин. – То не їзда, а мука. У вагонах поганий запах, зимно. Вагони старі, як поїзд їде – лавками трясе».

 

Пасажири не раз збирали підписи під скаргами, які відправляли в адміністрацію Львівської залізниці. Отримували відписку про застарілість рухомого складу та відсутність коштів на його оновлення.

В адміністрації Львівської залізниці LMN пояснили, що купувати нові вагони немає за що, оскільки приміські перевезення збиткові. Мовляв, люди не купують квитків.

Відео