Патрульні врятували від кровотечі чоловіка, який вночі ліз через вікно до подруги (ВІДЕО 18+) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Патрульні врятували від кровотечі чоловіка, який вночі ліз через вікно до подруги (ВІДЕО 18+)
06 Березня, 15:12
logo-black

Патрульні врятували від кровотечі чоловіка, який вночі ліз через вікно до подруги (ВІДЕО 18+)

Тетяна Пасічник

Сьогодні вночі близько 03.00 на вулиці Петлюри патрульні Вадим Данилюк та Василь Демчина врятували 29-річного зловмисника. Він розбив два вікна в квартирі своєї подруги. Почав перелазити у житло, але порізав руку. Жінка викликала патруль через пошкоджене майно.

“Вона не бачила цього чоловіка, лише чула, що той увірвався,- розповідає LMN Катерина Рибій з Львівської патрульної поліції. – Одразу закрила його там, на кухні, аби не втік. А він в той час, як виявилось,  стікав кров’ю. Коли інспектори прибули, заявниця їх зустріла, тримаючи двері у квартиру. Патрульні зайшли на кухню і побачили, що чоловік лежав у калюжі крові. В ділянці передпліччя пульсувала кров”.

Рана зачепила вену та артерію. Холодильник, що стояв поруч, весь у крові.

Один з інспекторів затиснув вену. Другий побіг до машини за аптечкою. Чоловіку наклали джгут і зупинили артеріальну кровотечу. Поліцейські викликали швидку. Зловмисника  забрали у лікарню. 

 

“Він не казав, для чого вибивав вікна. Тим більше, у квартирі його подруги, – додає Рибій. Чоловік був не в стані що-небудь пояснювати, був п’яний”.

Жінка у поліції написала заяву на зловмисника.

Відео можна переглянути тут. Людям зі слабкою психікою, вагітним та дітям патрульні радять не дивитись.

 

Фото: Патрульна поліція.

 

Відео