Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Патрульний з Дрогобича має шанс стати кращим поліцейським країни
27 Грудня, 10:25

Патрульний з Дрогобича має шанс стати кращим поліцейським країни

Працівники патрульної поліції Львівської області закликають проголосувати за їх співробітника Любомира Цісельського. Він потрапив у рейтинг українських поліцейських, який склав чернівецький блогер Валентин Мішковський.

Опитування опублікував у середу, 26 грудня. Воно триватиме до 31 грудня включно. Тоді блогер визначить переможця.

Колеги кажуть, що Любомир завжди у гарному настрої, завзятий  до роботи. На службі – надійний. Мешкає у Дрогобичі. З дружиною виховують троє дітей – два сина та доньку. Свою сім’ю називає «натхненням та підтримкою».

«За Любомиром, як за кам’яною стіною, – каже Катерина Рибій із прес-служби патрульної поліції Львівщини. – З ним завжди приємно спілкуватися, бо відчувається і розум, і скромність, і сила».

Про Любомира Цісельського заговорили, коли він, ризикуючи життям, врятував непритомну жінку.

У поліцію звернулися соціальні працівники, що пенсіонерка не виходить на зв’язок. Інспектори поїхали до неї. Біля вхідних дверей квартири почули звуки телевізора та людський храп. Цісельський звернувся до сусідів пенсіонерки на четвертому поверсі, аби дозволили скористатися своїм балконом. Через поруччя патрульний спустився вниз, на третій поверх. У квартирі знайшов непритомну жінку. Її передали лікарям.

ФОТО: з сімейного архіву Любомира Цісельського

49413425_1976542889314140_4899896633434570752_n
lvivskyjpatrulnyj4
Схожі новини