Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Павло Бакунець: «Три війни, з якими сьогодні стикнулись українці»
02 Листопада, 12:33

Павло Бакунець: «Три війни, з якими сьогодні стикнулись українці»

Сьогодні, 2 листопада, нардеп з Львівщини, Павло Бакунець звернув увагу Уряду  на актуальні проблеми, які хвилюють кожного українця, зокрема громаду Яворівщини та Жовківщини.

«Сьогодні ми разом з вами перебуваємо у дуже непростому часі, коли Україна стикається з трьома війнами: перший ворог – агресор на Сході,  з котрим борються наші захисники, другий – пандемія. Невидимий ворог, з яким щодня в складному протистоянні зустрічаються лікарі.  Є і третя війна, не менш важлива – енергетична, котра, на жаль, заглядає до гаманця кожного мешканця своїми високими тарифами», – з трибуни каже Павло Бакунець.

Перебуваючи у стані розгляду Буджету на наступний рік, народний депутат закликав прийняти постанову, яка заборонятиме не вакцинованим депутатам приходити на роботу та отримувати заробітню плату, це справедливо по відношенню до людей інших професій, котрі зобов’язані мати паспорт вакцинації.

Щодо бюджету, мажоритарник наполіг, аби до другого читання Уряд таки звернув увагу на субвеніції для місцевих бюджетів. Насамперед, це стосується зарплат вчителів, аби не вийшла така ж ситуація, як минулоріч.

«Потрібно вже в листопаді передбачити кошти, щоб забезпечити наших освітян зарплатою за свою чесну та гідну роботу. Також, мова іде про субвенцію на покриття тарифів, адже платити взимку за газ з місцевих бюджетів – означає, що громади витратять усі кошти та не зможуть розвиватися, тобто не буде нових доріг, освітлення у селах, шкіл та садочків», – додає нардеп.

Також на вчорашній Погоджувальній раді наголосив, що ситуацію може допомогти вирішити законопроект  №5289. Він спрощує процес закупівель важливих груп товарів, без яких не може обходитися жоден соціальний заклад у громаді. Зокрема – це енергоносії. А це, відповідно, тепло в школах, садочках і лікарнях.

  • 0
  • 424
Схожі новини