Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Павло Бакунець вимагає в Уряду добудувати житло для 24 бригади
15 Квітня, 14:59

Павло Бакунець вимагає в Уряду добудувати житло для 24 бригади

Будівництво нового житла для військових 24 окремої  механізованої бригади імені Короля Данила розпочалося ще влітку 2019 року, але вже за рік процес зупинився. Уряд повинен відновити будівництво якнайшвидше. Про це під час виступу на сесії Верховної Ради заявив нардеп Павло Бакунець.

У 53 військовому містечку Яворова почали будували чотириповерховий гуртожиток покращеного типу. 54 сім’ї військових 24 Королівської бригади чекають на ключі від власного помешкання. Але поки що – безуспішно. Об’єкт обіцяли здати ще в кінці 2020 року, але обіцянки не дотримали.

Влітку 2020 року Міноборони України почало ліквідацію територіальних квартирно-експлуатаційних управлінь – Північного, Західного, Південного та Східного. Це структури, які виступали замовниками будівництва, капітальних ремонтів та реконструкції інфраструктурних об’єктів військових частин. Їхнім правонаступником стало Головне управління майна та ресурсів Міністерства оборони. Поки відбувалося реформування, зупинили будівництво казарм для контрактників та гуртожитків для військовослужбовців.

«У вівторок  Верховна Рада розглядала питання почесних військових поховань. Віддати останню шану Героям – це важливо, але ще важливіше – віддати шану нашим захисникам за життя. Парламент і Уряд повинні думати про забезпечення війська, про якість харчів, про сучасне озброєння кожного військовослужбовця. А також – про забезпечення житлом військових і їхніх сімей. Тому я наголосив Уряду і Міноборони, що такі об’єкти, як гуртожитки 24 Королівської бригади, необхідно добудувати якнайшвидше», – наголосив Павло Бакунець.

Нагадаємо, 24 окрема механізована бригада імені Короля Данила дислокується на території Яворівщини. Державні та відомчі нагороди отримали 1264 військовослужбовці бригади. Серед них Герой України – старший солдат Андрій Волос.

  • 0
  • 583
Схожі новини