Павло Бакунець з колегами підготували законопроект, що підтримає ФОПів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Павло Бакунець з колегами підготували законопроект, що підтримає ФОПів
24 Вересня, 15:27

Павло Бакунець з колегами підготували законопроект, що підтримає ФОПів

Нардеп-мажоритарник вкотре виступив з трибуни у Верховній Раді та закликав Уряд зробити крок назустріч підприємцям, підтримавши альтернативний законопроект за основу. 

«Підприємці, ФОПи–це ті люди, які не виїхали з країни, працюють тут офіційно, забезпечують свої родини та наповнюють місцеві бюджети. Вони є справжніми драйверами розвитку громад. А що з ними хоче зробити держава? Накинути зашморг фіскалізації, задушити податками і, фактично, поставити на межі закриття бізнесу. Однозначно, наш законопроект сьогодні про людей та для людей, які не бояться офіційної праці», – каже нардеп Павло Бакунець.

Народний депутат з колегами підготували законопроект, який скасовує обов’язок застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) і зменшує штрафні санкцій за невикористання або неправильне використання РРО. Але у залі поки що немає навіть 226 депутатів, які готові підтримати справжній, чесний український малий бізнес, а ФОПи надворі під дощем біля стін Верховної Ради, на жаль, не отримують підтримки.

 Нагадаємо, що під стінами Верховної Ради досі протестують підприємці, відстоюючи свої права.

Відео