Павло Коростильов восьмий раз отримав відзнаку найкращого спортсмена | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Павло Коростильов восьмий раз отримав відзнаку найкращого спортсмена
07 Травня, 15:37
logo-black

Павло Коростильов восьмий раз отримав відзнаку найкращого спортсмена

Софія Козаренко

Найкращий спортсмен Львівщини за підсумками березня Павло Коростильов отримав традиційну відзнаку. Церемонія відбулася в одному із львівських ресторанів.

Коростильов отримав нагороду за вдалий виступ на чемпіонаті Європи з кульової стрільби, який відбувся у хорватському Осієку. Там виборов перше особисте та друге командне місце у вправі «пневматичний пістолет». Спортсменові вручили нагороду лише зараз, бо після чемпіонату Європи він вирушив на тренувальний збір до Польщі, а потім – на етап Кубка світу до Китаю. Там юнак у призи не потрапив.

«Добре, що до спортсменів хороше ставлення і про них пам’ятають. Я вже восьмий раз отримую відзнаку найкращого спортсмена місяця, це тішить. Далі готуємося до наступного етапу Кубка світу, який відбудеться у Мюнхені,» – розповів LMN Павло Коростильов.

Березневу відзнаку найкращого тренера Львівщини отримав батько та особистий наставник Павла Сергій Коростильов. На церемонії мали нагородити також найкращих спортсменок Львівщини за підсумками квітня – чемпіонок Європи з вільної боротьби Оксану Лівач та Аллу Черкасову. Однак вони не змогли бути присутніми на заході. Нагадаємо, найкращого спортсмена Львівщини щомісяця визначають спільним голосуванням членів обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Відео