Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Пенсія та трудова книжка онлайн: Пенсійний фонд України створив новий сервіс
01 Жовтня, 14:05
logo-black

Пенсія та трудова книжка онлайн: Пенсійний фонд України створив новий сервіс

Ірина Петришин

Вчора, 30 вересня, відбулася прес-конференція організована Львівським відділенням ПФУ щодо нового онлайн сервісу. Пенсійний фонд розробив нові послуги для українців – тепер можна оцифрувати трудову книжку, отримати пенсію онлайн та розрахувати суму майбутніх виплат.

“Пенсійний фонд України розробив новий електронний сервіс для українців. Ключовими послугами на сайті є електронна трудова книжка, автоматичне призначення пенсії та пенсійний калькулятор. Відтепер не потрібно буде стояти у черзі, так як пенсію можна оформити онлайн для цього потрібен лише Інтернет”, – говорять в управлінні ПФУ на Львівщині.

pfu
pfu-2

Для зручності користувачів створили повний перелік потрібних документів для оформлення послуг. 

“На сайті користувачі можуть ознайомитися з усіма послугами та створити електронну книжку. Для цього потрібно у кольорі відсканувати власні документи та підкріпити їх на сайті, або ж вручну внести у шаблон усі дані. Головним є те, що для входу на сайт та підтвердження заяв, потрібно цифровий ключ особи, тобто електронний підпис. Його можна оформити безкоштовно у будь-якому акредитованому центрі сертифікації чи ДФС України”,- додають у Пенсійному фонді.

Окрім, веб-сайту ПФУ, розроблені мобільні додатки на Android та IOS.

 

pfu-3
pfu-4
Схожі новини