Пенсіонерам донарахують грошову допомогу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Пенсіонерам донарахують грошову допомогу
30 Липня, 17:03

Пенсіонерам донарахують грошову допомогу

Самотні пенсіонери, яким виповнилось більше ніж 80 років і вони вимагають постійного догляду, додатково отримають 685 грн щомісячної грошової допомоги. Таке рішення ухвалив уряд, пише Форпост з посиланням на “УНІАН”.

Фінансова допомога літнім людям мала б призначатися і виплачуватися з 1 січня 2020 року. Як наголосили в пресслужбі, враховуючи, що зараз 30 липня, а допомога призначається з 1 січня цього року, усі виплати будуть проіндексовані. Відповідно, пенсіонери зможуть отримати допомогу заднім числом за місяці, що вже минули. Однак, в пресслужбі не змогли відповісти на питання, як саме буде здійснюватися виплата проіндексованої суми – однією платіжною за усі 6 місяців цього року, чи  щомісячними доплатами до призначеної суми допомоги. У Міністерстві зазначили, що розмір допомоги одиноким пенсіонерам становить 40% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

«Рішенням уряду встановлено порядок виплати щомісячної державної соціальної допомоги по догляду за одинокими пенсіонерами, яким виповнилося 80 і більше років, і які потребують постійного стороннього догляду, у розмірі 40% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1712 грн х 40% = 685 грн)», – зазначили в Мінсоцполітики.

 

  • 0
  • 162
Відео