Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Перечепилася за гілку і впала у палаючу траву: на Сокальщині згоріла пенсіонерка
11 Березня, 19:00
logo-black

Перечепилася за гілку і впала у палаючу траву: на Сокальщині згоріла пенсіонерка

Вчора під вечір у містечку Угнів, що у Сокальському районі, трапилась трагедія. Подружжя пенсіонерів вийшло на власний город палити траву. Сухостій так розгорівся, що поки чоловік відволікся, у ньому згоріла його дружина.

«Трагедія, бо добрі люди були. Двоє разом жили, тримали господарство, давали собі раду. Тут разом вийшли на город, хотіли лад навести. Взялися палити траву, якісь гілки. Люди старші вже, пані Єві – 81 рік. Якраз люди місцеві надійшли, город їхній недалеко дороги. Чоловік підійшов з ними говорити. Кажуть, подружжю якраз зауваження робили, мовляв, нащо спалюєте, небезпечно. В той час жінка відійшла. Перечепилась за гілку і впала просто у палаючу високу траву. Підвестись одразу не змогла. Так в траві і задихнулась. Ніхто й не побачив, що з нею сталося. Чоловік подумав, що додому пішла. Вже з часом знайшли її обгоріле тіло у горілому сухостої», – розповідає місцева мешканка Наталія.

За фактом смерті жінки місцева поліція порушила кримінальне провадження  за статтею вбивство – з приміткою «нещасний випадок. Тіло загиблої скерували на експертизу, поліцейські встановлюють обставини події.

В свою чергу і правоохоронці, і рятувальники вкотре нагадують про неприпустимість спалювання сухої трави. Цим люди завдають шкоди не лише довкіллю, а й наражають себе на небезпеку.

Схожі новини