Передати ліс (чи корупцію?) громадам: на Львівщині відбудеться важлива дискусія | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Передати ліс (чи корупцію?) громадам: на Львівщині відбудеться важлива дискусія
12 Липня, 16:07

Передати ліс (чи корупцію?) громадам: на Львівщині відбудеться важлива дискусія

У вівторок, 13 липня, відбудеться дискусія про те, кому має належати український ліс — державі чи громадам. Онлайн-обговорення буде цікавим для очільників громад, працівників органів місцевого самоврядування, місцевих депутатів, екоактивістів, громадських діячів, працівників лісового господарства, юристів-екологів, підприємців у сфері лісозаготівлі та деревообробки. Ініціював дискусію Центр Розвитку Громада.UA.

“Українські ліси продовжують нещадно нищити. А що ж саме знищує їх сьогодні? Незаконні та неконтрольовані вирубки, корупція, лісова мафія, недосконалі законодавчі механізми, брак повноважень та фінансування в екологічної інспекції…”, – зауважує юрист Центру Розвитку Громада.UA Іван Шийка. 

 

Сьогодні головним власником та розпорядником лісів є держава. Один з варіантів зміни становища – передати ліси у власність громад. Наскільки вдала це ідея, дискутуватимуть Василь Полуйко, екс-заступник Міністра екології та природних ресурсів України, Богдан Кученко, еколог, МБО “Екологія – Право – Людина”, Василь Курій, екоактивіст, Микола Дрозд, голова Стрілківської територіальної громади та Оксана Марискевич, провідний науковий співробітник Інституту екології Карпат.

Аби отримати головні матеріали з зустрічі на свою пошту, потрібно зареєструватись за посиланням https://forms.gle/gDQUE5k4vue7WauZ6. За цим же посиланням можна залишати запитання до спікерів. 

Ось, де все відбудеться: https://www.facebook.com/events/615738612732995/

 

Відео