Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Переговорний процес із росією перебуває на паузі, – Подоляк
17 Травня, 16:12

Переговорний процес із росією перебуває на паузі, – Подоляк

Процес переговорів із росією зараз перебуває на паузі. Тому є кілька причин, одна з яких – росія не розуміє, що війна в Україні вже не йде за її планом.

Про це розповів радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк

«Причин декілька. Росія не демонструє ключового – розуміння сьогоднішніх процесів у світі. І своєї вкрай негативної ролі. По-друге, росія не розуміє, що в будь-якому сенсі війна йде вже не за правилами, графіком чи планами росії. Спротив України і спротив професійний тільки наростає. Тому жодних своїх цілей рф не досягне. По-третє, росія ніяк не може відмовитись від пропагандистського нагнітання на внутрішньому ринку і тому політична еліта боїться говорити правду. А саме, що з війни треба виходи на зовсім інших умовах, ніж було заявлено спочатку. І тому воліє продовжувати переговори як елемент своєї пропаганди тільки для внутрішнього вжитку», – заявив Подоляк.

Через це, за словами представника ОПУ, росія воліє продовжувати переговори як елемент своєї пропаганди тільки для внутрішнього вжитку.

Також Подоляк переконаний, що “росія хоче побачити в дії всі пакети міжнародних економічних санкцій і остаточно зрозуміти дійсну “боєздатність” своєї армії, а також втратити залишки своєї репутації”.

«Така, на мій погляд, стратегічна ціль росіян: все або нічого. Тому немає сенсу заважати падінню цієї дивакуватої “імперії”.

Сьогодні взагалі не йдеться про “вихід чи не вихід” з переговорного процесу української делегації, а йдеться тільки про доцільність і конкретику на даному етапі. Буде конкретика – будуть продовженні політичні переговори», – підсумував Подоляк.

Схожі новини