Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Перелазив через браму і ледь не позбувся ноги
27 Серпня, 16:41

Перелазив через браму і ледь не позбувся ноги

32-річний львів’янин Юрій В. став жертвою власної брами, через яку хотів перелізти. Чоловік у той день забув ключі від брами. Щоб не будити рідних, вирішив перелізти через браму. Не врахував того, що гострі шпилі розташовані доволі близько один від одного. Злізти з брами самотужки вже не міг і завис на брамі вниз головою. Його крики почула сестра, яка і викликала рятувальників.

Металевий шпиль увійшов у ногу з одного боку і вийшов з протилежного, ушкодивши стегнову артерію. Аби уникнути масивної кровотечі рятувальники вирізали частину брами.

Рятували чоловіка хірурги Лікарні швидкої медичної допомоги і Львівської обласної клінічної лікарні.

Як пише ZAXID.NET, посилаючись на хірурга I хірургії міської лікарні Олега Зубенка, артерія була не просто ушкоджена, а частина її була порвана, що загрожувало втратою  ноги.

Від частини власної брами чоловіка звільнили вже в операційній. Хірург Берта Білявська, яка чергувала того дня, зупинила кровотечу. До операційної бригади приєднався і хірург Олег Зубенко, який у вихідний день зайшов провідати своїх пацієнтів. Оцінивши ситуацію, хірурги міської лікарні зрозуміли, що частину ушкодженої артерії доведеться протезувати великою підшкірною веною. Вони підготували все до протезування і викликали судинних хірургів з Львівської обласної клінічної лікарні – Данила Федоріва і Олега Зубенка.

Операція тривала п’ять годин і пройшла успішно. Чоловік майже три тижні провів у реанімації на штучній вентиляції легень через гіпоксію мозку. До такого стану могло призвести те, що Юрій майже 1,5 години висів на брамі вниз головою.

 

Фото – ілюстративне

Схожі новини