Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Перелякані, животики здуті”: У Жовкві на смітник викинули троє цуценят
26 Грудня, 10:11
logo-black

“Перелякані, животики здуті”: У Жовкві на смітник викинули троє цуценят

Тетяна Пасічник

У Жовкві кілька днів тому на смітнику, який розташований поблизу п’ятиповерхового будинку, знайшли троє цуценят. Про це LMN повідомила місцева зоозахисниця Тетяна Кантор.

«Моя невістка пішла викидати сміття. Спочатку почула, що хтось скавулить, пізніше вилізло цуценя. Вона одразу подзвонила до мене і, звісно, ми забрали його додому. Як виявилось пізніше, десь під сміттям було ще двоє собак. Їх теж ми забрали та передали тимчасово на опіку одній сім’ї», – пояснює Тетяна.

Жінка каже, на вигляд цуценятам не більше 1,5 місяців. Вони були вкрай перелякані.

«Страшно було дивитись. В блохах, кліщах. Животики здуті. Ми вже їх помили, цуценята в теплі. За кілька днів почнемо курс  проглистовки. Дуже боїмось, щоб вони, часом, на смітнику всякої біди не наїлись. От, буває, люди викидають їжу в кульках. Цуценята могли просто їх нахапатись, а це біда, – розповідає.- Хто міг їх викинути незнаю. В нас часто буває, що люди залишають цуценят на вулиці з надією, що хтось, таки, їх забере. Однак ці тварини в кінцевому результаті стають нікому не потрібними».

Зараз тваринам шукають нових господарів. Нещодавно Тетяна Кантор роздала 17 цуценят. Надіється, що і цим трьом знайде теплу і затишну домівку.

Усіх охочих просять телефонувати за номером – 093-77-79-305 (Тетяна).

Фото: Тетяна Кантор.

Схожі новини