Перемога «Львова» та нічия «Карпат»: останній матч сезону для львівських клубів | Львівська мануфактура новин
Перемога «Львова» та нічия «Карпат»: останній матч сезону для львівських клубів
17 Березня, 19:27
logo-black

Софія Козаренко

У 22-му турі Української прем’єр-ліги професійний футбольний клуб «Львів» на виїзді зіграв з чернігівською «Десною».

Після першого тайму команди пішли відпочивати із нулями на табло, натомість на 58-мій хвилині гравець містян Педро забив вирішальний гол. Він і приніс ПФК «Львів» перемогу в матчі та у підсумку – місце у першій шістці команд прем’єр-ліги. Городяни набрали за сезон 30 очок.

ФК «Карпати» в останньому матчі сезону приймали у рідних стінах ФК «Маріуполь». Перший гол глядачі побачили на 9-тій хвилині. У воротах господарів розписався Олександр Зубков. Однак ще до перерви «зелено-білим» вдалося відновити паритет. На 32-гій хвилині голом відзначився Крістіан Понде. До кінця зустрічі вболівальники більше голів не побачили, отож в підсумку – 1:1. Львівські «Карпати» завершили сезон на дев’ятій позиції у турнірій таблиці, у них – 21 заліковий пункт.