Перемогла бідність та смертельну недугу: в мережі набирає популярності інтерв’ю лідерки Go_A Каті Павленко | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Перемогла бідність та смертельну недугу: в мережі набирає популярності інтерв’ю лідерки Go_A Каті Павленко
24 Травня, 13:23

Перемогла бідність та смертельну недугу: в мережі набирає популярності інтерв’ю лідерки Go_A Каті Павленко

Вчора, 23 травня, український гурт Go_A повернувся в Україну. Після успішного виступу на конкурсі «Євробачення 2021», який проходив у Роттердамі, а наш гурт, нагадаємо, посів 5 місце серед 26 конкурсантів, музиканти вже встигли анонсувати про свій перший сольний концерт. Пройде він 30 травня у Києві.

Тим часом в Інтернеті набирає популярності інтерв’ю, лідерки гурту Go_A Катерини Павленко, зняте телеканалом Суспільне. У ньому дівчина розповіла як саме дійшла до успіху та які труднощі в житті їй прийшлось подолати.

Катя росла у неповній родині: мама була військовою, а з батьком вона познайомилася уже в юності. У 6 років помер її дідусь, і родичі, за словами музикантки, вигнали її разом із мамою на вулицю.

 

“Це були 90-ті, мама тоді працювала військовою, і їм тоді не давали зарплату. Житло в Ніжині не було за що знімати. І почалася епопея з похождєніями по друзях, я пропускала школу, і в якийсь момент у мами взагалі закінчилися гроші”, – розповідає Катерина.

 

Згадує, як у 10 років вона сама ходила за дровами, аби опалити напівзбудований будинок, у якому їм доводилося жити. А ще в дитинстві співачка перенесла кілька серйозних операцій. Після другої лікарі їй давали мало шансів на життя.

Однак після того, як Каті зробили операцію на легенях, спів – за її словами – у неї формується інакшим чином, аніж було до того, і аніж вчать фахівці.

«Людина має займатися музикою не заради того, щоб отримати після концерту гонорар, а заради того, щоб мати бажання сказати щось цьому світові. Вона має любити нашу культуру», — зазначає Павленко в інтерв’ю про своє розуміння музики.

Нагадаємо, що гурт Go_A посів п’яте місце на цьогорічному пісенному конкурсі “Євробачення” у Роттердамі. Від глядачів українські музиканти отримали 267 балів (це другий після Італії результат), від професійного журі — 97 балів.

Музиканти від початку були одними з фаворитів глядачів, букмекери пророкували їм високий результат, а акредитовані журналісти назвали їх та італійців найкращими серед учасників.

Go_A стали першими артистами, які виконали на “Євробаченні” пісню, написану на 100 відсотків українською мовою. Після конкурсу “Shum” посідає перше місце в рейтингу Spotify в Італії та ще семи європейських країнах.

 

Відео