Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Переможцем проекту “Українська пісня”, який проходив у Львові, став Ігор Грохоцький (ВІДЕО)
18 Серпня, 17:43

Переможцем проекту “Українська пісня”, який проходив у Львові, став Ігор Грохоцький (ВІДЕО)

Вчора, 17 серпня, на національному телепроєкті “Українська пісня” у Львові вперше серед десяти виконавців-початківців експерти обирали переможця. Ним став Ігор Грохоцький (Grohotsky), який виступив з авторською піснею “Будь зі мною”. Лідером глядацьких симпатій обрали співака KHAYAT.

Про це на фб-сторінці повідомили організатори заходу.

Молоді артисти всі вони пройшли попередній відбір екпертного журі. Виступали ХАС, Grohotsky, «Юра Самовілов. Гуртом», KHAYAT, Артем Кай, Arturro Mass, On I Ona, TVORCHI, гурт[O] та «Шосте чуття».

Масштабний проєкт зібрав на стадіоні «Арена Львів» 20 тисяч глядачів.

“«Українська пісня» – це насамперед стартовий майданчик для талановитих виконавців-початківців. Серед сотень конкурсних заявок було обрано найобдарованіших виконавців: щасливчики разом із зірками медіапростору подарували слухачам справжнє свято мистецтва”,- написали.

Переможець «Української пісні» Grohotsky отримає ротацію на одній з радіостанції, запис нової пісні на студії, підготовку сольного концерту у Львові та Києві.

На сцені запалювали також відомі виконавці: Тіна Кароль, «Без Обмежень», Арсен Мірзоян, MELOVIN, DILEMMA, Alyosha, Tarabarova та інші. На гостей чекали понад 5 годин живої музики, яскравих перформенсів та першокласних візуальних ефектів.

Додамо, у 2014 році Грохоцький переміг на телевізійному проекті «Голос країни», а у червні 2016 здобув для України перемогу на міжнародному пісенному конкурсі в Баку Youthvision-2016.

 

Фото: з відкритих інтернет-джерел.

Схожі новини