Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Перемозі мажоритарників від «Слуги народу» допомагали таємні комісари – ЗМІ
12 Серпня, 21:31

Перемозі мажоритарників від «Слуги народу» допомагали таємні комісари – ЗМІ

На перемогу партії “Слуга народу” по мажоритарних округах працювала секретна мережа з 25-ти технологів-консультантів.

Про це повідомляє “Громадське” з посиланням на голову штабу “Слуги народу” Олександр Корнієнко.

«У нас є мережа технологів-консультантів. Це така напівсекретна історія. Ніхто не знає, хто вони. Ми не можемо їх “світити”. Технологів закріпили за областями, і вони консультували кандидатів-мажоритарників: вчили, як спілкуватись з виборцями, підбирали членів виборчих комісій, а інколи самі очолювали виборчий штаб кандидата. Це українські спеціалісти, які працюють, скажімо так, на різних виборчих кампаніях. І вони на волонтерських засадах погодились допомогти», – заявив Корнієнко.

Корнієнко разом зі своїм університетським приятелем Артемом Михайлюком (№ 142 у списку “Слуги народу”) на старті кампанії придумав їм назву – “комісари”. Саме Михайлюк сформував команду комісарів.

«Ми розуміли, що більшість мажоритарних кандидатів ніколи не мали відношення до виборів. Їм потрібна якась методологічна допомога, поради, підказки. Моя задача була сформувати таку команду, яка зможе їм допомагати. У “комісарів”, по суті, було чотири функції: казати, що варто робити; казати, що не варто робити; казати, як робити; подивившись зі сторони, дати зворотній зв’язок. Тільки 20 зі 199 кандидатів відмовились від порад “комісарів” чи не прислуховувались до них», – пояснив Михайлюк.

В підпорядкуванні “Слуги народу” було 25 “комісарів”. Їх закріпили за окремими регіонами. Імен “комісарів” не розголошують.

 

Фото: Strana.ua

Схожі новини