Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Переселенка із Донецька просить врятувати життя матері з Турківщини
12 Травня, 17:43
logo-black

Переселенка із Донецька просить врятувати життя матері з Турківщини

Марія Оринчак

У 61-річної Надії Шуптар у 2015 році виявили онкозахворювання. З того часу жінка відчайдушно бореться за життя, більше часу проводить в лікарнях, аніж вдома.

«Мама родом із села Яблунів Турківського району, прожила там більше половини свого життя. Потім познайомилась з нашим татом, переїхала в Донецьк, народились ми з сестрою. Потім на Сході почалась війна, мама довгий час проводила в підвалах, у неї часто були кровотечі. Але ніхто не підозрював про такий діагноз. Через воєнні дії змушені були переїхати до Теребовлі на Тернопільщині. Тут, в онкодиспансері, у мами й виявили рак шийки матки», – розповідає дочка Надії Анастасія Бадік.

Тернопільські лікарі не давали жінці шансів на життя. Однак родина не здавалась.

«Ми назичили грошей в знайомих, щось серед людей зібрали. Поїхали до Києва. Там маму обстежили, зробили блок хіміотерапії. Потім через деякий час прийшли знов на огляд до тернопільских лікарів, вони не йняли віри, що мама і досі жива», – каже Анастасія.

Зараз Надія Миколаївна потребує другого блоку хіміотерапії. На нього потрібно близько 70 тисяч гривень. Таких блоків може знадобитися ще не один. Родина вже вичерпала усі ресурси та просить про допомогу усіх небайдужих.

Реквізити для допомоги: 5168757332942442 Бадік Анастасія Вікторівна (дочка).

Схожі новини