Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Переселенці з Херсонщини прибрали у парку у Брюховичах
08 Червня, 13:46

Переселенці з Херсонщини прибрали у парку у Брюховичах

Жителі Херсонщини, які тимчасово проживають у Брюховичах, з власної ініціативи прибрали частину місцевого парку, зокрема громадський простір біля пам’ятника Богданові Хмельницькому. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За словами переселенців, у такий спосіб вони хотіли показати, що змінювати нашу державу на краще під силу кожному.

«Кожного дня ходимо на прогулянки, і нам дуже сподобалось місце неподалік біля нашого місця проживання… Це пам’ятник Богдану Хмельницькому. Мальовниче місце, де можна посидіти та відпочити на лавочці, насолодитися природою. Сьогодні ми з власної ініціативи трішки прибрали так званий мініпарк. Завжди хочеться зробити щось корисне, адже місцеві жителі і словом, і ділом завжди до нас уважні», — розповіла мешканка Херсонщини Тетяна.

У мерії зазначили, що це не вперше переселенці долучаються до прибирання парків та скверів.

«Під час традиційної для Львівської громади толоки десятки переселенців допомагали прибирати в містечках і селах, де знайшли тимчасових прихисток під час війни. Так дякували місцевим за гостинність і своїми вчинками вкотре підкреслювали – Україна та її майбутнє залежить лише від нас», – зазначили у департаменті міської агломерації ЛМР.

Додамо, наразі у Львівській МТГ лише офіційно проживає понад 7 тисяч переселенців.

 

Схожі новини