Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Переселенці з Луганщини створили у селі біля Львова дитячий будинок сімейного типу
29 Травня, 18:23

Переселенці з Луганщини створили у селі біля Львова дитячий будинок сімейного типу

Цими днями виповнюється рік, як на території Пустомитівської громади в селі Наварія функціонує прийомна сім’я Самарцева Сергія Миколайовича та Самарцевої Ірини Анатоліївни, на базі якої пізніше було створено дитячий будинок сімейного типу. Про це інформує Пустомитівська міська рада.

Сім’я із своїми двома рідними і двома прийомними дітьми переїхали із села Сотенне Станично-Луганського району Луганської області, яке на даний час окупована росією. В грудні дитячий будинок поповнився ще одним вихованцем.

«На сьогоднішній день сім’я адаптувалася до умов проживання, місцевості. Відносини в сім’ї щирі, дружні, доброзичливі, побудовані на любові та взаємоповазі один до одного. Батьки-вихователі піклуються про фізичний розвиток дітей, здійснюють догляд та виховання, цікавляться їх навчанням, спілкуються з дітьми в обсязі, необхідному для їх нормального самоусвідомлення, радіють успіхам дітей на спортивних змаганнях і творчих конкурсах, задовольняють щоденні їх потреби», — інформує громада.

96fb8d56-328a-4752-8e04-0e152e9deab7

Сергій та Ірина надали дітям, позбавленим батьківського піклування родину, щастя виховуватися в сім’ї, відкрили їм своє серце, розділили свою любов.

«Ми дуже раді, що Бог на шляху послав нам саме Пустомитівську громаду і людей які тут мешкають. Дуже гарні люди в нашій громаді, дуже гарна сама громада! Дай Бог усього найкращого для нашої України, наших людей та нашої громади», — пише Сергій Самарцев, дякуючи громаді.

9846aa0e-6044-4188-9ed6-587d9cadd60d
Схожі новини