Перетнув кордон у Раві-Руській: депутата-хабарника з Києва планують оголосити у міжнародний розшук | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Перетнув кордон у Раві-Руській: депутата-хабарника з Києва планують оголосити у міжнародний розшук
31 Травня, 09:45

Перетнув кордон у Раві-Руській: депутата-хабарника з Києва планують оголосити у міжнародний розшук

Депутат Київради від партії “Слуга народу” Владислав Трубіцин виїхав з України й не прибув до Вищого антикорупційного суду, тож Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить оголосити його в міжнародний розшук. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (САП), Центр протидії корупції  та власні джерела.

40-річний Владислав Трубіцин є депутатом Київської міськради IX скликання від партії “Слуга народу”, головою комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою.  Його звинувачують в отриманні 1,39 млн грн хабара за сприяння в організації роздрібної торгівлі у Києві.

16 травня 2023 року обвинувачений у порушення обов’язків не з’явився на судове засідання, адвокати не могли повідомити про місце перебування фігуранта.  Слідство встановило, що обвинувачений перетнув кордон України 13 травня цього року. На сьогодні місцеперебування обвинуваченого невідоме.

Прокурор САП подав клопотання до ВАКС щодо міжнародного розшуку столичного депутата. Також обвинувачення буде вимагати звернення всієї застави в розмірі 10 млн 886 тис. грн в дохід держави та обрання обвинуваченому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, щойно його затримають.

Загалом прокурор підготував два клопотання: про оголошення в міжнародний розшук і клопотання про звернення застави в дохід держави. 30 травня адвокати Трубіцина припинили його захист, тож прокурор також попросив призначити депутату адвоката з Центру безоплатної правової допомоги.

Суд відклав засідання до 13:00 понеділка 5 червня і доручив регіональному Центру безоплатної правової допомоги призначити Трубіцину захисника.

Відео