Переваги ринку нерухомості у Львові | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Переваги ринку нерухомості у Львові
17 Серпня, 17:39

Переваги ринку нерухомості у Львові

Багато хто мріє купити квартиру у Львові, та це й не дивно. Це дійсно чарівне місто, та кожен, хто побував тут одного разу, мріє повернутися сюди знову. Нерухомість в цьому місті багатогранна й вишукана. Практично кожен будинок унікальний та має свою історію.

Попри те, що ринок нерухомості Львова налічує безліч старих будинків, первинний ринок теж не відстає. Місто активно розвивається, й з кожним роком кількість нових житлових комплексів зростає. Щоб зрозуміти масштаби, досить вивчити каталог новобудов DOM.RIA, де представлені об’єкти більшості забудовників з їх контактами й докладними описами кожного ЖК.

Охочих купити квартиру в місті Лева також вистачає. Це й місцеві жителі, приїжджі з інших міст, й навіть країн. Це пояснюється популярністю міста – воно давно вважається культурним, економічним й соціальним центром не тільки Західної України, а і Європи. Ми зібрали основні переваги ринку нерухомості Львова, щоб кожен потенційний покупець зміг гідно оцінити їх.

Де купити квартиру у Львові

Вибір місця вашої майбутньої квартири є важливою складовою. Від розташування залежить ціна об’єкта, його інвестиційна привабливість, безпека, тимчасові витрати, доступність до соціальних об’єктів.

Багато хто хоче купити квартиру в центрі міста, адже це престижно. Однак потрібно розуміти, що ця частина обласного центру щільно забудована й тут складно знайти новобудови за доступною ціною. Велика кількість туристів в будь-яку пору року також не всім припаде до душі. Більш того, через підвищений попит на послуги, ціни в кафе або інших закладах, часто можуть бути завищені.

Проте, нерухомість в центрі постійно зростає в ціні, а попит на неї не падає незважаючи ні на що. Причиною цього є інвестиційна привабливість подібних об’єктів.

Квартира у Львові – вигідне вкладення коштів

Якщо ваша мета купити житло у Львові з метою подальшої здачі в оренду, це місто повністю відповідає вашим вимогам. Адже туристичний сезон тут не закінчується ніколи. У зимовий період місто відвідують сотні тисяч туристів, щоб відзначити Новий рік та Різдво, зануриться в казкову атмосферу. Влітку до Львова приїжджає чимало гостей, щоб не поспішаючи прогулятися по тінистих вуличках старого центру, випити чашку ароматної кави на площі Ринок.

Таким чином, ви завжди зможете вигідно здавати свою квартиру, незалежно від того, в якому районі вона розташована. Здається, що попит на житло різного рівня сильно перевищує пропозиції в цьому місті.

Можливість доторкнутися до історії

Для тих, хто любить історію та хоче особисто познайомитися з костелами, музеями, історичними будівлями – купити квартиру у Львові, це саме те, що потрібно. Ви можете годинами гуляти старими вуличками та затишними двориками, спілкуватися з місцевими мешканцями – хранителями міських легенд.

При цьому багато хто помилково вважає, що вся історична привабливість міста зосереджена тільки в центрі. Львів розвивався в усі часи, й кожен район несе в собі історію певного періоду. Якщо вас приваблює історична складова обласного центру, ви можете сміливо доглянути комфортну квартиру в новобудові. Зручна інфраструктура та сучасні транспортні розв’язки дозволяють без труднощів дістатися в будь-яку точку міста, щоб насолодитися екскурсіями та пам’ятками Львова.

Відео