Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Перевести школи на дистанційне навчання: Сергій Шкарлет звернувся до місцевої влади
10 Жовтня, 16:22

Перевести школи на дистанційне навчання: Сергій Шкарлет звернувся до місцевої влади

Сьогодні, 10 жовтня, виконувач обов’язків міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет закликав місцеву владу на наступних два тижні перевести школи на дистанційне навчання. Таке звернення він оприлюднив у Telegram. Вважає, що це допоможе уникнути стрімкого поширення коронавірусу.

«Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька – знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей. Знаю і розумію, що питання організації навчання вирішують на місцях. Важливо, щоб у такій непростій ситуації центральна та місцева влада діяли спільно. Тому дуже прошу дослухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенноекологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», – написав Шкарлет.

Такі ж рекомендує дає РНБО, зазначив в.о. міністра.

«Розумію всі виклики, перед якими постають керівники закладів освіти, вчителі та батьки. Ці виклики намагається долати весь світ. Найголовніше для нас зараз – не допустити стрімкого поширення коронавірусу та зберегти здоров’я людей», – наголосив Шкарлет.

Нагадаємо, що за минулу добу встановлено два антирекорди – за кількістю летальних випадків та за кількістю госпіталізацій. Тому Міністерство охорони здоров’я почало готувати посилення карантину.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини