Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Перевізники Львівщини відмовилися возити АТОвців безкоштовно
13 Березня, 09:14

Перевізники Львівщини відмовилися возити АТОвців безкоштовно

Через відсутність відшкодування пільг з обласного бюджету приватні перевізники Львівщини відмовилися возити учасників бойових дій безкоштовно. Про це йдеться у зверненні Асоціації перевізників Львівщини до координаційної ради учасників бойових дій при ЛОДА, передає Львівський портал.

“Обласна рада проігнорувала вкотре взяті на себе зобов’язання. Вона відмовила нам у додатковому фінансуванні пільгових перевезень, а заступник голови Львівської облради Богдан Гагалюк взагалі не захотів із нами розмовляти. Враховуючи відсутність фінансування, ми не можемо далі безкоштовно возити людей”, – йдеться у повідомленні.

Водночас перевізники закликають учасників бойових дій, звернутися до Львівської обласної ради, щоб їхні інтереси були враховані. Адже вони готові виконувати перевезення при належному фінансуванні.

Також перевізники з квітня обіцяють припинити безоплатно возити пільговиків, також через відсутність фінансування. Кажуть, що вони надаватимуть пільгові перевезення виключно в тих районах і ОТГ, які виділили кошти з місцевих бюджетів, підписали договори на відшкодування втрат від пільгових перевезень на взаємно погоджених двома сторонами умовах. В районах і ОТГ, які виділили мізерні суми і відмовляються погодити конкретні терміни дії вказаних договорів, пільгові перевезення також будуть припинені.

До цього перевізники грозилися скасувати безкоштовний проїзд для пільговиків з 1 січня 2020 року.

Фото: Волинські новини.

  • 0
  • 3323
Схожі новини