Пережив Іловайський котел та полон: Сокальщина втратила 33-річного Героя | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Пережив Іловайський котел та полон: Сокальщина втратила 33-річного Героя
06 Серпня, 15:37

Пережив Іловайський котел та полон: Сокальщина втратила 33-річного Героя

У середу, 2 серпня, у важкому бою загинув командир танкового взводу 33-річний Андрій Родь, житель села Смиків. Про це повідомили у Сокальській міській раді.
Андрій пішов захищати Україну в 2014 році як доброволець, був учасником АТО. Ніс службу в 14 окремій механізованій бригаді ім.Романа Великого. Пережив Іловайський котел, звідти потрапив у полон, згодом отримав поранення, по стану здоров’я був демобілізований і повернувся до мирного життя.

В перший день повномасштабного вторгнення, 24 лютого 2022 року, зібрав рюкзак і добровольцем поїхав відразу у військову частину, а звідти разом із побратимами пішов обороняти Україну. Ніс службу в “гарячих” точках, брав участь у важких боях. Молодий, мужній, мав стільки планів на життя, мріяв одружитися, виховувати дітей, а жорстока війна забрала його молоде життя… Відтепер йому назавжди 33, – зазнаючать у громаді.

Рідну людину втратили батько та сестра. Зустріч тіла Героя відбудеться завтра, 07 серпня. Про час та місце зустрічі у громаді повідомлять додатково.

Відео