Перша перемога є! | Львівська мануфактура новин
Перша перемога є!
03 Жовтня, 09:00

Аматорська збірна України з футболу вдало розпочала виступи у Кубку регіонів УЄФА

У першому матчі проміжного етапу Кубка регіонів УЄФА збірна України розгромила суперників з Азербайджану.

На 17 хвилині Михайло Кіт-Копиляк відкрив рахунок матчу. До кінця тайму наші хлопці створювали ще багато моментів, однак до перерви більше не забивали.  А ось у другій 45-хвилинці львів’яни (адже аматорська збірна України з футболу складається лише з представників Львівської області) потішили глядачів аж тричі. У ворота суперників влучали Назар Цюпка, Ростислав Михальчук та Богдан Фостаковський. У підсумку – 4:0!

Наступний матч українці зіграють зі збірною Фінляндії. Гра відбудеться 5 жовтня на стадіоні «Скіф». Початок о 15.00 год.