Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Перше акордеонне шоу в Україні: львів’ян запрошують на концерт гурту Resonance trio (Відео)
20 Жовтня, 19:27

Перше акордеонне шоу в Україні: львів’ян запрошують на концерт гурту Resonance trio (Відео)

У п’ятницю, 23 жовтня, у Львівському органному залі у рамках традиційного щорічного концерту-фестивалю «Акордеонна осінь» гурт eFN-T3RYWsg презентує програму Energy of hearts.

«В рамках цього концерту-фестивалю на відвідувачів чекає суміш найрізноманітніших стилів: від класики до авторських композицій, від театрально-зображальної музики до розважальної з елементами біт-ритмів, стереоефектів та найрізноманітніших імітацій. І все це тільки на трьох акордеонах!» – зазначають організатори події.

Концерт відбудеться згідно усіх карантинних норм. Квитки можна придбати тут: https://widget.kontramarka.ua/uk/widget344site11290/widget/event/38358

Нагадаємо, що Resonance trio – це колектив, що змінює уявлення про традиційне акордеонне мистецтво. Їхній концерт – це заряд позитивних емоцій, нестримної енергії та наспівних мелодій у поєднанні із запальними ритмами та неповторною атмосферою. Вони вже дев’ять років на музичній сцені. У Львові дають сьомий сольний концерт. І сотні концертів провели в Україні, Польщі, Німеччині, Саудівській Аравії та інших країнах.

Фото та відео: надані організаторами концерту

Схожі новини