Перші чотири українські виробництва отримають гранти на суму до 1 млн грн на виробництво БПЛА | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Перші чотири українські виробництва отримають гранти на суму до 1 млн грн на виробництво БПЛА
15 Листопада, 12:33

Перші чотири українські виробництва отримають гранти на суму до 1 млн грн на виробництво БПЛА

Перших чотири українських виробники БПЛА отримають допомогу від Львівської міської ради. Про це повідомив перший заступник міського голови Андрій Москаленко у Facebook.

Сума гранту становить до 1 млн грн кожному з виробників.

“Експертна комісія погодила попередню їх кваліфікацію. Вчора це рішення затвердили на Виконкомі. Наступний крок – узгодження з військовою частиною, на яку піде вироблений продукт. Після того – виготовлення продукту. Підтримка українських виробників БПЛА здійснюємося в межах загальноміської програми, прийнятої на сесії Львівської міської ради
Більше деталей не буде”, – йдеться у пості Андрія Москаленка.

Зазначимо, що грант на виробництво БПЛА можуть отримати підприємства, які виготовляють БПЛА/БПЛК, зареєстровані на території Львівської громади та мають уже відтестовані продукти і співпрацю з військовими частинами.

Нагадаємо, що  нещодавно FPV-дрони, на купівлю яких LMN разом з волонтерами оголошувала збір «П’ять років LMN – п’ять дронів ЗСУ», вже вирушили на фронт.

Відео