Перші дві гранати, які кинув закарпатський депутат, поранили військового на протезах | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Перші дві гранати, які кинув закарпатський депутат, поранили військового на протезах
17 Грудня, 19:48

Перші дві гранати, які кинув закарпатський депутат, поранили військового на протезах

Під час теракту на засіданні сесії сільради у с. Керецьки на Закарпатті у п’ятницю, 15 грудня, постраждав військовий на протезах Василь Штефко. Перші дві гранати підривник кинув йому під стілець.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу після телефонної розмови з військовим. Як вдалося дізнатися, пан Василь наразі перебуває у лікарні, має осколкові поранення м’яких тканин.

 

«Все відбулося дуже швидко, буквально за дві-три секунди, я не встиг зреагувати. Отямився вже в лікарні. Мені провели всі операції, стабілізували. Мене врятували протези – щоправда, один з них сильно пошкоджений, доведеться міняти. Але перед тим ще мають зажити рани, то ж це буде довгий процес», – розповів про свій стан Василь Штефко.

Як розповів Укрінформ, Василь Штефко – військовий 128-ї бригади, пішов на фронт добровольцем після повномасштабного вторгнення, приховавши в місцевому центрі комплектації те, що у нього два протези. Служив водієм в одному із підрозділів бригади на Запорізькому напрямку. Пізніше через проблеми зі здоров’ям його відправили в тил, кілька місяців тому комісували з лав ЗСУ за станом здоров’я.

До останнього часу Штефко активно волонтерив для ЗСУ. Він є жителем села Керецьки та депутатом місцевої сільської ради.

Відео