Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Першу в Україні школу фермерів відкриють у Львові
20 Лютого, 18:45
logo-black

Першу в Україні школу фермерів відкриють у Львові

Марта Занюк

Центр навчання фермерів планують запустити до кінця березня цього року. Навчання триватиме 4 місяці, його проводитимуть у приміщенні центру зайнятості, що на вулиці Княгині Ольги, 122.

Проект започаткували за участю департаменту агропромислового розвитку ЛОДА, асоціації роботодавців Львівщини та центру зайнятості.

Безробітні люди зможуть навчатися безкоштовно, оскільки  центр зайнятості має на це гроші. Безкоштовне навчання хочуть запровадити і для учасників АТО.

Навчальну групу розраховують на 100-150 людей.

 

«Слухачі отримають всі необхідні знання, аби розпочати власну справу у фермерстві, – розповідає LMN бізнес-омбудсмен Львівської області Зеновій Бермес. – Заняття будуть як і теоретичні, так і практичні. Людей навчатимуть викладачі львівських університетів, професійні сільськогосподарські дорадники, найбільші постачальники насіння, ягід, фахівці інституту сільського господарства».

Людині, яка захоче навчитися фермерському мистецтву бажано мати ділянку землі. Адже потім той, хто справді зможе цим займатися, отримає від позичальника кредит.

«Кредит будуть видавати не валютою, а всім необхідним, що потрібно для ведення фермерського господарства. Проте позичальник має бути переконаний, що фермер згодом йому все відшкодує», – зазначив Зеновій Бермес.

Зі слів бізнес-омбудсмена, метою цього проекту є покращення якості фермерства на Львівщині. Щоб продукція була на найвищому рівні, яку можна буде постачати за кордон.

Схожі новини